İşbu Aydınlatma Metni, Bzetmex Teknoloji A.Ş ("Şirket")'ne ait bzetcoin.com web adresi tarafından kullanıcılarının 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("Kanun") kapsamında kişisel verilerinin Şirket tarafından işlenmesine ilişkin olarak aydınlatılması amacıyla hazırlanmıştır.

bzetcoin.com web sitesi üzerinden sunulan tüm hizmetler kayıt olan veya olmayan kullanıcının kendine özeldir. bzetcoin.com üzerinde sunulan hizmetler, haklar ve ödüller hiçbir şekilde başka bir kullanıcı veya 3. partiye devredilemez, kullandırılamaz, hediye edilemez. bzetcoin.com üzerinde doldurulacak herhangi bir form ve/veya e-posta üzerinde yapılacak herhangi bir bilgi paylaşımında kullanıcı doğru bilgi vereceğini taahhüt eder. Herhangi bir şekilde hatalı bilgi paylaşımından doğabilecek yasal sorumluluklar amamen kullanıcıya aittir. Kullanıcılar telefon numarası, e-posta adresi, isim soyisim gibi kişisel verileri paylaşırken farklı kişilere ait bilgileri bu kişilerin izni olmaksızın bzetcoin.com ile paylaşamaz. Bu bilgilerin paylaşılması durumunda sorumluluk bilgiyi paylaşan kullanıcıya aittir.

bzetcoin.com üzerinden sistemimize kayıt olmuş veya olmamış hiçbir kullanıcı bzetcoin.com veya bzetcoin.com yöneticilerinden / sahiplerinden veya Şirket çalışanlarından veya Bzetcoin ekibinden herhangi bir maddi veya manevi istekte bulunamaz. Şirket hiçbir koşulda kullanıcılarından karşılıksız para veya bilgi talep etmez, kullanıcıların bilgilerini herhangi bir maddi gelir karşılığı 3. parti kuruluşlar ile mpaylaşmaz. Kişisel verilere dair usul ve esaslar KVKK aydınlatma metinde belirtilmiştir.


bzetcoin.com üzerinde Türkçe olarak sunulan hizmetler yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye Cumhuriyeti resmi oturma iznini taşıyan kullanıcılar için geçerlidir. Farklı bir ülkenin vatandaşı olan ya da resmi oturma izni olmayan kullanıcıların bzetcoin.com'nun Türkçe olarak sunduğu hizmetleri kullanmaları yasaktır. Bu kullanıcıların bzetcoin.com'yu Türkçe olarak kullanmasından dolayı oluşabilecek herhangi bir maddi veya manevi sorundan bzetcoin.com sorumlu değildir. bzetcoin.com üzerinden karşılıksız olarak dağıtılacak olan airdrop veya referans ödülleri önceden haber vermeksizin değiştirilebilir veya iptal edilebilir. Bzetcoin karşılıksız verilecek olan ödüllere dair kuralları önceden haber vermeksizin değiştirebilir. bzetcoin.com hiçbir şartla ücretsiz dağıttığı ödüllerden maddi veya manevi bir ödeme talep edemez. bzetcoin.com ve/veya Şirket ile ilişkili diğer alan adları ve/veya sunucular üzerinde herhangi bir amaç ile izinsiz inceleme yapmak, güvenlik açığı bulmaya çalışmak, kullanıcılara ait bilgilere erişim sağlamaya çalışmak, sisteme ait şifre veya diğerbilgileri kaba kuvvet veya diğer siber saldırı teknikleri ile elde etmeye çalışmak kesinlikle yasaktır.

Yukarıda belirtilen kural veya kuralların çiğnenmesinden dolayı oluşabilecek yasal yükümlülük bu kuralı veya kuralları çiğneyen kullanıcının kendisine aittir. Herhangi bir sorundan dolayı oluşacak zararın tazmini ve yasal hükümlerin yerine getirilmesinde başvurulacak yetkili mercii Ankara mahkemeleri olacaktır.

Şirket önceden haber vermeksizin kullanıcı sözleşmesine ekleme, çıkartma, sözleşmede değişiklik yapma haklarına sahiptir. bzetcoin.com web adresini ziyaret eden tüm kullanıcılar bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Bzetcoin ICO